Банкетний зал на 30-45 осіб у Києві

Меню банкету на 30-45 чоловік

Практично у кожної людини в житті виникає момент, коли доводиться шукати кафе або ресторан для святкування. Ресторан Погремушка до ваших послуг! Ми організуємо банкет на 30-45 осіб на вищому рівні. Коли хочеться догодити всім і кожному, актуальним буде святкування в нашому ресторані з великою площею, але не занадто, щоб гості могли без зайвих зусиль контактувати один з одним. У нашому ресторані столи розташовані на достатньому відстані один від одного для комфортного спілкування гостей. Гості не будуть відчувати себе замкнуто в банкетному залі. Так само сприятливою атмосферою послужить прекрасний краєвид з вікон на сосновий ліс, а стіни з натуральних матеріалів додадуть ще більше позитивних враженнь від інтер’єру закладу. Варто так само відзначити сам банкетний зал на 30-45 чоловік. У наших думках великі вікна створюють враження святкування на відкритому повітрі, що досить атмосферно. Так що наш ресторан порадує і любителів природи, і любителів комфорту.

30-45

Банкетний зал на Лісовій

Звичайно ж не можна забувати про найголовніше під час банкету – меню. У нашому ресторані запропоновані три кухні: грузинська, українська та європейська. Всі вони включають у собі по-справжньому смачні та ароматні страви, завдяки яким жоден гість не піде з-за столу голодним, а організаторам заходу не доведеться за це турбуватися. Основні переваги проведення банкету в нашому ресторані: велика площа, красивий вид з вікон, інтер’єр закладу, який створює затишок і залишає лише приємні враження від банкету на 30-45 чоловік, і звичайно ж смачні страви з меню для банкету. Ці критерії є основними для проведення будь-якого заходу або ж святкування в ресторані. В даному закладі є безліч інших переваг проведення банкету. У цьому можна переконатися просто його відвідавши. Тільки гарний настрій і посмішки від значимого для організаторів та їх гостей події. А примножити приємні враження від святкування банкету допоможе даний ресторан, і Вам захочеться повернутися ще ні один раз.

Затишні скляні будиночки

У нас ви зможете відмінно провести час в одному з теплих будиночків з красивими видами на сосновий ліс. Будиночки розраховані на різну кількість гостей – 10, 15, 20 і 30-45 чоловік. Ресторан розташований у Деснянському районі за містом, по дорозі в м. Бровари, біля лісу, що дозволить повністю поринути в атмосферу розслаблення і відпочити від міської метушні.

ГАЛЕРЕЯ

Адреса

#

Київ
Деснянський район, ст.м. Лісова
Броварський проспект 32 А
орієнтир ПОСТ ДАІ

#

Телефони:
097-444-9999
044-229-2970
093-990-3399

#

Електронна пошта:
restoranpogremuska@gmail.com

# Режим роботи:
Нд-Чт 9:30 - 23:00
Пт-Сб 9:30 - 23:30

# Режим роботи живої музики:
Пт-Нд 18:00 - 23:00

#

Парковка

#

Wi-Fi