Весільний банкет у Києві - "Погремушка"

Весільний банкет недорого

Ми організуємо найкраще та незабутнє весілля

Незабаром свято і Ви думаєте де провести весільний банкет? Можливо Ви розглядали весільний банкет на природі або кафе для весільного банкету, однак найкращий варіант проведення свята – це весільний банкет в ресторані Погремушка. Святкування у нас, це дуже красиво та розкішно. Подумайте тільки, стильний інтер’єр, прикрашений зал, чудова кухня, все це так надихаюче! Ми організуємо святкування шикарного весілля, яке запам’ятається на все життя. Кафе для весілля недорого в Києві – це Ресторан «Погремушка». Ми пропонуємо знижку 20% на все меню з пн.-ср.

Переваги проведення недорогого весілля в ресторані "Погремушка"

РОЗТАШУВАННЯ В ЛІСІ

5 ХВИЛИН ВІД СТ. М. ЛІСОВА НА МАШИНІ

КРАЩЕ МАНГАЛ МЕНЮ КИЄВА - ГАРАНТУЄМО

СЦЕНА НА ВУЛИЦІ

КАРАОКЕ

ЗНИЖКА -20% З ПОНЕДІЛКА ПО СЕРЕДУ

ЗНИЖКА -20% З ПОНЕДІЛКА ПО СЕРЕДУ

ЗНИЖКА -10% У П’ЯТНИЦЮ

ЖИВА МУЗИКА

Насамперед потрібно визначитися з меню на весільний банкет. У нас представлено особливе банкетне меню, а також різноманітне меню грузинської, української та європейської кухні. Також ми складемо план весільного банкету та бажане меню, прикрасимо зал на ваш смак – повітряними кулями, з гелієм, кульками з фольги або, мабуть, найкрасивішим способом – живими квітами та букетами. Так що допомога нашого ресторану – це відмінний вибір. Особливо, якщо враховувати, що на організацію весільного банкету самому йде дуже багато часу, краще довірити справу професіоналам. До того ж, нареченим і без організації всього цього потрібно багато чого встигнути. Весілля в Києві на природі це найкраще рішення для такого торжества. Ви зможете провести церемонію прямо в сосновому лісі, танцювати під відкритим небом і просто провести весілля незабутньо.

Весільні банкетні зали в Києві - Лісовий район

Весільний банкетний зал нашого ресторану – це особливий простір, з приглушеним світлом, яскравими дизайнерськими знахідками та зручними меблями. Провести весільний банкет у нас Ви зможете на різну кількість гостей – до 45 осіб. Будиночок з величезними скляними вікнами та опаленням на 45 осіб, будиночок – на 15-20 гостей і VIP зал – на 12 осіб, «Погремушка» зал для проведення весільного банкету, а також фішка нашого закладу – окремі затишні будиночки з видом на ліс від 10 до 45 гостей, де великі вікна створюють враження святкування на відкритому повітрі. Зручність і комфорт – те, що чекає наших гостей!

10 15 20 30-45


ГАЛЕРЕЯ

Адреса

#

Київ
Деснянський район, ст.м. Лісова
Броварський проспект 32 А
орієнтир ПОСТ ДАІ

#

Телефони:
097-444-9999
044-229-2970
093-990-3399

#

Електронна пошта:
restoranpogremuska@gmail.com

# Режим роботи:
Нд-Чт 9:30 - 23:00
Пт-Сб 9:30 - 23:30

# Режим роботи живої музики:
Пт-Нд 18:00 - 23:00

#

Парковка

#

Wi-Fi