День народження в ресторані Київ

Відсвяткувати день народження в Києві

Кафе-ресторан «Погремушка» - ідеальний День Народження

Як відсвяткувати день народження в Києві, щоб іменинник відпочив разом з гостями і не витратив всі гроші, гості відчували себе розслаблено, їли смачно, час проводили затишно, знає кафе-ресторан «Погремушка». Тут є все, щоб відзначити день народження в Києві як на природі, але з прекрасним меню та обслуговуванням. Цей кафе-ресторан для дня народження в Києві ідеально підійде компанії від 5 до 45 осіб. Тут запропонують вибрати окремий зал або будиночки. Навколо сосновий ліс, чисте повітря й дзвінка тиша, на столі вишукані страви української, європейської та гостинної грузинської кухні. Все свіже й смачне, за столом тільки близькі, а за вами доглядають ввічливі офіціанти.

Кафе - Ресторан Києва для дня народження

Мабуть, з варіантів як відзначити день народження в Києві з ресторанним обслуговуванням, кафе-ресторан – найбюджетніший варіант, а «Погремушка» – кращий вибір. Що стосується змісту свята – це може бути святкова програма, конкурси, танці, живі виступу артистів – таке вдале місце дозволить будь-яку програму. Якщо серед Вас є природжені організатори, які могли б відповідати за сценарій і вести свято – вони можуть взяти на себе цю роль. Якщо ця тема далека для Вас – можна найняти агентство і по проведенню, і по оформленню торжества. Оренда залу для дня народження в ресторані «Погремушка» за вигідною ціною. Але якщо все це викликає у вас труднощі або просто не по кишені – можете бути впевнені: відмінна затишна обстановка цього місця зробить свою справу і ваші гості отримають величезне задоволення, а іменинник – прекрасне свято, яке запам’ятається надовго. Оренда кафе на день народження на 10-45 чоловік в Києві.

Оренда приміщення для дня народження Київ

Кафе для дня народження Київ – це особливий простір, з приглушеним світлом, яскравими дизайнерськими знахідками та зручними меблями. Провести день народження в Києві у нас Ви зможете на різну кількість гостей – до 45 осіб. До вашої уваги оренда приміщення для дня народження на 45 осіб, приміщення для дня народження – на 10-30 гостей і VIP зал – на 12 осіб, «Погремушка» зал для проведення дня народження, а також фішка нашого закладу – окремі затишні будиночки з видом на ліс від 10 до 45 гостей, де великі вікна створюють враження святкування на відкритому повітрі. Зручність і комфорт – те, що чекає наших гостей!

10 15 20 30-45


ГАЛЕРЕЯ

Адреса

#

Киев
Деснянский район, ст.м. Лесная
Броварский проспект 32 А
ориентир ПОСТ ГАИ

#

Телефони:
097-444-9999
044-229-2970
063-857-5755

#

Електронна пошта:
restoranpogremuska@gmail.com

# Режим роботи:
Нд-Чт 9:30 - 23:00
Пт-Сб 9:30 - 23:30

# Режим роботи живої музики:
Пт-Нд 18:00 - 23:00

#

Парковка

#

Wi-Fi