Хрестини у Києві

Кафе для хрестин у Києві

Хрестини – одне з найважливіших подій у житті кожної віруючої людини. Вагоме значення має саме місце проведення свята. Щоб не перейматися з усіма приготуваннями: складанням меню, прикрасами приміщення, придумуванням розваг – ми рекомендуємо вам надати цю справу ресторану «Погремушка». У нас є все, щоб зробити відмінне торжество. Таку знаменну подію можна відсвяткувати в просторих залах, комфортних альтанках або на свіжому повітрі. Святкування хрестин в ресторані – це блискучий варіант, вам потрібно лиш описати своє прохання і наш колектив миттю його виконає. Спокійна обстановка, гарний інтер’єр, привітний персонал – все це розслабить і дасть шанс чудово відпочити в компанії рідних.

Де відсвяткувати хрестини в Києві?

Все ще задаєтесь питанням: «Де взяти в оренду кафе, бар або ресторан у Києві під хрестини?» Або «Де зняти кафе на хрестини в якому буде смачно і недорого?». Ідеальною відповіддю на них є «Погремушка» .Ресторан розташований на лівому березі Києва в сосновому лісі, таке місцезнаходження дозволяє сховатися від шуму, пилу і всієї міської метушні. «Погремушка» пропонує вигідну вартість на все меню. Особливість ресторану – це різноманітна кухня: українська, грузинська та європейська. Кожному клієнту дається вибір самому вибрати меню, яке йому підійде до смаку і ціною. Для такого важливого свята як хрестини, ми радимо замовити у нас торт для вашого маленького янголятка.

Де відзначити хрестини в Києві?

Зал для проведення хрестин в кафе Києва – це особливий простір, з приглушеним світлом, яскравими дизайнерськими знахідками та зручними меблями. Ви зумієте провести у нас хрестини на різну кількість гостей – до 45 осіб. До вашої уваги будиночок для хрестин на 45 осіб, приміщення для хрестин – на 10-30 гостей і VIP зал – на 12 осіб. А також фішка нашого закладу – окремі затишні будиночки з видом на ліс від 10 до 45 гостей, де великі вікна створюють враження святкування на відкритому повітрі. «Погремушка» – відмінне рішення, де можна відзначити хрестини. Зручність і комфорт – те, що чекає наших гостей!

10 15 20 30-45


ГАЛЕРЕЯ

Адреса

#

Київ
Деснянський район, ст.м. Лісова
Броварський проспект 32 А
орієнтир ПОСТ ДАІ

#

Телефони:
097-444-9999
044-229-2970
093-990-3399

#

Електронна пошта:
restoranpogremuska@gmail.com

# Режим роботи:
Нд-Чт 9:30 - 23:00
Пт-Сб 9:30 - 23:30

# Режим роботи живої музики:
Пт-Нд 18:00 - 23:00

#

Парковка

#

Wi-Fi